TR | EN
       METAXDOOR, İstanbul tesislerinde üretilerek Türkiye ve Dünya çapına açılmıştır.

       Gerek yurtiçi gerek ise yurtdışı olmak üzere geniş bir coğrafya tarafından bilinen METAXDOOR, Giriş ve Geçiş Çözümleri alanında 2004'ten bu zamana kadar kalitesini üst seviyede tutmak amacıyla, üretim aşamasından son testlerine kadar tamamen kendi bünyesinde bulunan AR-GE mühendisleri ile birlikte hizmet sunmakta ve kalitesini geçen zaman içerisinde en iyiye yükselterek yoluna devam etmektedir.

       METAXDOOR markasının tamamen kendisine ait ve sertifkalı ürünleri;       METAXDOOR ile ilgili daha detaylı bilgi almak için METAXDOOR tıklayınız.
       TRONCO markası ARSLAN YAPI Otomasyon firmasının bölgesel tescilli markasıdır.
TRONCO markası dünya çapında otomatik açılan kapılar konusunda kendisini ispatlamış bir markadır.
Ürün Alman TÜV ve avrupa CE standartlarında test raporlarına sahiptir ve Türkiye'de üretilmektedir.
Yıllardır süre gelen yüksek teknoloji konusundaki tecrübe ve bilgisinin %100 ünü müşterilerine sunmasıyla konusunda dünyanın en iyi markalardından biri haline gelmiştir.

       TRONCO markası adı altında verilen hizmetlerimiz;
       TRONCO ile igili daha detaylı bilgi almak için TRONCO tıklayınız.
       ARSLAN YAPI Otomasyon Firmamız METAXROLL markası ile, Alüminyum Panjur, Stor Garaj Kapısı, Stor Endüstriyel Kapı ve Kepenk sistemlerinin; toptan-perakande boy halinde satışını, ölçüsünde üretimi ile satışını yapmaktadır. Aynı zamanda METAXROLL markası ile Perde, Tente, Panjur, Stor Garaj Kapısı, Stor Endüstriyel Kapı ve Kepenk motorlarının, elektroniklerinin toptan-perakende satışını yapmaktadır.

       METAXROLL ile ilgili daha detaylı bilgi almak için METAXROLL tıklayınız.
       ARSLAN YAPI Otomasyon Firması olarak özel projelerinizde ARSLAN YAPI Proje Uygulama birimimiz içerisinde bulunan ürün mühendisleri, mimarlarımız ve proje asistanlarımız ile birlikte size en uygun giriş ve geçiş sistemlerini belirliyor sizin istekleriniz doğrultusunda AR-GE kısmında detay çizimleri, kullanıcak malzemeler ve diğer işlemlerin tamamlanmasının ardından üretim aşamasında Proje Uyguluma departmanımıza bağlı ekipler tarafından son testlerine kadar takip ediliyor

       Son onayları alındıktan sonra montaj için belirlenmiş, ürünün kurulumu ve test aşamalarında yer almış ekibimiz ile birlikte size teslimini gerçekleştiriyoruz.
       ARSLAN YAPI Otomasyon olarak asıl işimizin satıştan sonra başladığının bilincindeyiz. Müşterilerimize en iyi satış sonrası hizmeti sunabilmek için son derece tecrübeli uzmanlardan oluşan servis ekibimiz ürünümüzü ilk gün ki haliyle korumanıza ve kullanmanıza yardım eder.

       Firmamızın sahip olduğu ISO9001:2008, ISO14001:2004 ISO10002:2004 sertifikaları yapılan tüm işlerin kayıt altında olduğunun ve firmamızın işleyiş düzenin uluslar arası standartlara uygun olduğunun teminatıdır.

       İstenildiği taktirde yapılan yıllk bakım anlaşmaları ürünlerinizi ilk gün ki haliyle kullanmanızı sağlar ve çıkabilecek arızaların önceden teşhis edilerek sorunların giderilmesini sağlar. Herhangi bir iş kaybı yaşamanızı engeller.Arslanyapı Teknik Servis
       Portalp Fransa'nın Türkiye distribütör'lüğü ve projelerinde sunmakta olduğu giriş ve geçiş sistemlerinde kendilerine hizmet sunmaktayız. Portalp Fransa